Clup Kır Pidesi


Kastamonu’da doğduk Erzurum’da büyüyoruz..!

Her şeyin en iyisini yapma anlayışıyla yola çıkan Clup Kır Pidesi olarak öncelikle, aslen Kastamonu yöresine ait olan, Türk Mutfağı’nın vazgeçilmez lezzetlerinden olan Kır Pidesi’ni Erzurum’a ilk kez getiren marka olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her gün onlarca memnun müşteri ağırlamak ve 20 kişilik çalışan ekibimizle Erzurum’a istihdam imkanı sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Clup Kır Pidesi 2009 yılında aslen Kastamonu’lu pide ustası olan Abdullah Özsoy tarafından kurulmuştur. İşletmemizde 20 kişilik kadromuz ile, kendi mutfağımızda temiz ve hijyenik koşullarda hazırladığımız mükemmel lezzetlerle müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmaktayız.

Geleneksel lezzetleri birinci kalite, katkısız ürünler kullanarak müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Clup Kır Pidesi’nde öncelikle meşhur Kastamonu Kır Pidesini ve diğer ürünlerimizi mutlaka tatmanızı öneririz.

Sadece yerinde servisle kalmayan Clup Kır Pidesi, sahip olduğu servis ağı ile Erzurum’un her yerine paket sipariş imkanı sağlamaktadır. Bunun yanında mevlüt, nışan, düğün gibi her türlü toplu merasimleriniz için toplu sipariş alabilmekte ve toplu siparişlere özel indirimler uygulamaktayız.

Hijyen ve sağlığınıza verdiğimiz önem ayrıca güler yüzlü hizmet anlayışımız sahip olduğumuz müşteri memnuniyeti bilincini kanıtlar niteliktedir.

8. yılımızı geride bıraktığımız işletme hayatımızda Erzurum’da bir marka haline gelmemizi sağlayan siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz…

Sipariş Hattı +90 541 973 9698